管家婆四不像了必中一肖-07-23-16-52_1126065704.css" />

Kontakt Grand Hotel Oslo her

Hold kontakten med oss!

Fortell oss gjerne om du hadde et bra opphold, eller eventuelt hva vi kan gj酶re bedre, slik at vi kan opprettholde Grand Hotel som et av Europas ledende hoteller.

Fortell oss gjerne om du hadde et bra opphold, eller eventuelt hva vi kan gj酶re bedre, slik at vi kan opprettholde Grand Hotel som et av Europas ledende…

Les mer Stengt
*Obligatorisk felt

Grand Hotel

Postadresse: PO Boks 346 Sentrum, NO-0101 Oslo, Norway
Gateadresse: Karl Johans gate 31, NO-0159 Oslo, Norge
Telefon: +47 23 21 20 00 Telefax: +47 23 21 21 00
Epost: grand@grand.no
Internet: www.xjbw2006.site
Concierge:聽concierge@grand.no

For reservasjoner:
Tel.: +47 23 21 22 00 (Man-Fre 08.00-18.00)
Epost: reservations@grand.no

Hotelldirekt酶r
Toril Fl氓skjer

Salgsavdeling

Trude Marie Str酶m Solberg, Salgsdirekt酶r
+47聽911聽988 28,聽trude.strom.solberg@grand.no

Eli Hafseld, International Sales Manager
+47聽46 63 62 75, Eli.hafseld@grand.no

Ole Martin Thorshaug Kristiansen, Sales Manager
+47 91 55 91 64,聽omtk@grand.no

Kjersti Kallandsvik, VIP Sales Manager
kjersti.kallandsvik@grand.no

Tosifa Jasrae, Leisure Sales Manager
+47 23 21 20 73,聽tosifa.jasrae@grand.no

Markedsavdeling:聽

Stina Clarsen, Marketing Manager
+47 93 24 57 23,聽stina.clarsen@grand.no



Arrangementskontor -
Foresp酶rsler om seminarer, konferanser og bankett

Nina Falch Burum, Arrangementskoordinator
+47 23 21 20 68, nina.falch.burum@grand.no

Andreas Tangberg, Sales Manager
+47聽951 59聽789聽,聽andreas.tangberg@grand.no

Hotell og reservasjonskontor
Sonja Solem, Hotellsjef
+47 23 21 20 00, sonja.solem@grand.no

Tomm Caspersen, Revenue Manager
+47 23 21 20 02, tomm.caspersen@grand.no

Anne Muus-Falck Tronstad, Bookingsjef
+47 23 21 20 70, amft@grand.no

Food & Beverage Avdeling

Christoffer Nilsson, F&B Manager
+47 23 21 20 74, christoffer.nilsson@grand.no

Teknisk/Sikkerhetsavdeling

Ole Andr茅 Heide, Sikkerhetssjef
+47 23 21 20 94,聽ole.andre.heide@grand.no

|